#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів

Залишайтесь вдома на Великдень: до жителів Фастівщини звернулись священники міста та району (ВІДЕО)

16.04.2020 Александр Чернышенко 0

Священники Православної церкви України та Української Греко-Католицької Церкви записали відеозвернення до мешканців Фастівщини з нагоди свята Великодня, що наближається.

Про це повідомляє Фастівська міська рада.

Зокрема до фастівчан та жителів району звернулись: о. Михайло Данилів, настоятель парафії св. Миколая ПЦУ, о. Віталій Марцинюк, настоятель храму св. Димитрія Солунського УГКЦ, о. Миколай Лимар, настоятель храму св. Архистратига Михаїла ПЦУ у селі Дорогинка, о. Іван Штефюк, настоятель Свято-Воскресенського храму ПЦУ.

Вони закликали жителів Фастова та району берегти себе та свої родини: залишатись на Великдень вдома, молитись вдома біля ікон, а також дивитись онлайн трансляції церковних богослужінь.

https://www.facebook.com/radafastiv/videos/617976868783338/

Нагадаємо, у храмах Фастівщини, як і у всій Україні, на Великдень відбудуться богослужіння, проте кількість людей, що можуть брати участь у них, буде обмежена - до 10 чоловік.

Окрім того, у Фастові на 6 червня будуть перенесені поминальні дні. Згоди про це дійшли настоятелі релігійних громад міста на зустрічі з міським головою Фастова та т.в.о.начальника Фастівського відділення поліції.

Ілюстрація - Фастівська міська рада.