#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Здоров'я

За тиждень мобільні бригади щепили майже 2,5 тисячі жителів сіл на Київщині проти COVID-19

26.01.2022
Спеціальні мобільні бригади створили для імунізації мешканців у віддалених населених пунктах області.

За тиждень мобільні бригади щепили майже 2,5 тисячі жителів сіл на Київщині проти COVID-19 - зображення
Фото: pixabay

Як повідомили у пресслужбі КОДА, за минулий тиждень послугами мобільних бригад, які проводять вакцинацію населення, скористались 2 487 жителів сіл Київщини.

Очільник Київської ОДА Василь Володін зазначив, що наразі створюються усі умови, щоб жителям пристоличного регіону було зручно отримати щеплення проти коронавірусу.

"Для цього в нас функціонують пункти та центри щеплень. Додатково по селах працюють мобільні бригади. Це зручно, тому що людям, наприклад, не потрібно їхати в центр громади, щоб імунізуватись. Скористатись послугами мобільних бригад можуть всі охочі, але пріоритет надається людям віком 60+, оскільки вони належать до вразливої категорії населення і їм особливо важливо захистити себе від негативних наслідків хвороби", – наголосив Володін.

В КОДА нагадали, що з початку вакцинальної кампанії щеплення проти COVID-19 зробила 860 561 особа. З них  – 822 954 особи пройшли повний курс вакцинації, а ще 12 963 особи отримали третю бустерну дозу.

Нагадаємо, на Київщині вже більш як половина жителів вакциновані проти COVID-19. Область опинилася у лідерах за показником імунізованого населення, однак поступилася столиці.

Раніше МОЗ схвалило бустерну вакцинацію для всіх українців від 18 років. Також у МОЗ дозволили бустерну дозу вакцини проти коронавірусу літнім людям.

Крім цього, МОЗ змінило схеми використання різних вакцин проти COVID-19. Оновлені схеми можна застосовувати й до бустерних доз, які нещодавно дозволили для українців.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.