Новини
Світ-суспільство
Україна-суспільство

За сім місяців платформа UNITED24 зібрала $237 млн

Завдяки цим коштам, вже цього місяця перші безпілотники створять Флот морських дронів.

За сім місяців платформа UNITED24 зібрала $237 млн - зображення

За сім місяців платформа UNITED24 зібрала $237 млн. Ці кошти задонатили на підтримку України громадяни 110 країн, повідомляє міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"7 місяців UNITED24. За цей час громадяни 110 країн пожертвували понад 237 мільйонів доларів. Не зупиняємося. Масштабуватимемо платформу та допомогу Україн", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Міністр запевнив, що зупинятися на досягнутому ніхто не планує та вже мають ще більше планів щодо потужних проєктів, міжнародної співпраці і топових амбасадорів.

За зібрані кошти вдалося придбати тисячі придбаних необхідних апаратів для медиків і обладнання для військових і навіть справжній Флот морських дронів.

"Вже цього місяця перші безпілотники створять Флот морських дронів. Про результати їхньої роботи незабаром дізнаєтеся з новин та по засмучених обличчях російських пропагандистів", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Нагадаємо, в листопаді повідомлялося, що за півроку UNITED24 зібрав $217 млн.

До слова, наразі десять амбасадорів підтримують Україну та допомагають збирати пожертви по всьому світу. Зокрема, в жовтні до команди амбасадорів доєдналися абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик, астронавт-рекордсмен NASA Скотт Келлі та американський історик Тімоті Снайдер. А в вересні амбасадором платформи UNITED24 став Люк Скайуокер.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.