Новини
Культура
Світ-суспільство

Люк Скайуокер став амбасадором платформи UNITED24

30.09.2022
Він допомагатиме збирати кошти на "Армію дронів".

Люк Скайуокер став амбасадором платформи UNITED24 - зображення

Голівудська зірка Марк Гемілл, який зіграв Люка Скайвокера у "Зоряних війнах", став амбасадором фандрейзингової платформи UNITED24.

За словами президента України Володимира Зеленського, легендарний актор стане першим амбасадором, який допомагатиме збирати кошти на підтримку наших захисників, на "Армію дронів", завдяки якому українські військові отримують на передову потужні безпілотники.

"Я точно знаю, що безпілотники потрібні українцям для захисту своєї землі, своєї свободи та цінностей усього демократичного світу. Саме зараз найкращий час для того, щоб усі об’єдналися і допомогли Україні вистояти в цій війні з імперією зла", –

Марк Гемілл

Проєкт "Армія дронів" – це комплексна програма фандрейзингової платформи United24, Генерального штабу ЗСУ, Міністерства цифрової трансформації та Держспецзв’язку, яка передбачає системну закупівлю безпілотників, їх ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання операторів. Завдяки внескам донорів на "Армію дронів" Збройні Сили України вже отримали 986 безпілотників.

Нагадаємо, в серпні міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що частина з цих дронів уже виконує бойові завдання на фронті.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.