#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Кримінальні новини
Київ

За побиття 4-річної дитини киянин сяде до в'язниці

02.03.2021 0 Оксана Кириленко 0

Чоловіка засудили до 5 років позбавлення волі.

Фото з відкритих джерел

У Київській міській прокуратурі повідомили, що у квітні 2020 року обвинувачений, перебуваючи в квартирі зі своєю співмешканкою та її 4-річною донькою, на ґрунті раніше виниклих неприязних відносин та у зв’язку з відмовою малолітньої коритися його наказу сильно побив дитину.

В результаті суд першої інстанції визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України, та призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі, однак на підставі ст. 75 КК України його звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 3 роки. Не погоджуючись з призначеним покаранням, вказаний вирок суду сторона обвинувачення оскаржила в апеляційному порядку.

Але, врахувавши наведені прокурором доводи, Київський апеляційний суд скасував вирок суду першої інстанції та ухвалив новий, яким обвинуваченого засуджено до реальної міри покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Як повідомляв «Погляд», у Коцюбинському чоловік побив 2-річного сина співмешканки: унаслідок травм дитина померла.

«Погляд» розповідав, що у Києві чоловік побив цуценя та викинув на мороз.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.