Новини
Економіка

За купівлю вітчизняних товарів повертатимуть частину грошей

Президент України Володимир Зеленський анонсував програму кешбеку "Купуй українське", згідно з якою, українці зможуть отримувати кешбек за придбання вітчизняних товарів.

За купівлю вітчизняних товарів повертатимуть частину грошей - зображення
Фото: Офіс президента

Під час відкриття Всеукраїнської платформи "Зроблено в Україні" гарант розповів, що доручив уряду розробити практичні кроки підтримки українських підприємств, одним з яких є програма "Купуй українське".

"Ми повинні зробити все можливе, щоб якнайбільше українських підприємств змогли зберегти і масштабувати свою роботу. І я доручив уряду розробити кілька практичних кроків. Зокрема, розробляється програма українського кешбеку "Купуй українське", коли за купівлю визначених типів зроблених в Україні товарів та послуг громадяни України зможуть отримати повернення частини коштів", -

сказав президент.

Як українці зможуть отримати кошти

За словами Зеленського, кошти за купівлю тих чи інших товарів вітчизняного виробника находитимуть на спеціально соціальну карту. Проте, як можна отримати дану карту, та як нею розрахуватися, Зеленський не уточнив.

Водночас президент додав, що в рамках цієї програми уже готуються параметри українського кешбеку: фінансові і технічні. Він наголосив, що на сьогодні перед Україною стоїть завдання, щоб українські гроші залишились та працювали в державі, оскільки це податки та зарплати для українських воїнів.

"І маємо постаратись, щоб ця програма почала працювати в цьому році", —

зауважив президент.

Нагадаємо, українському бізнесу дозволили відмовлятись від товарів спонсорів війни: рішення АМКУ.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.