Новини
Головні новини
Здоров'я
За кордоном

З’явились нові жертви коронавірусу з Китаю


Китайський Новий рік, який за місячним календарем зустрічали жителі Китаю у ніч на суботу, 25 січня, видався сумним. Від нового коронавірусу, що спалахнув у провінції Хубей, вже померла 41 особа, а кількість хворих по всьому світу збільшилася до 1287 людей. Таку інформацію передає BBC Україна.

Держкомітет з охорони здоров'я Китаю повідомляв, що наймолодшому з померлих 48 років, а найстаршому – 89. Один із загиблих був лікарем лікарні в Хубей.

Смертельний вірус шириться світом. Його було зафіксовано в Японії, Тайвані, Таїланді, Південній Кореї, Сінгапурі та В'єтнамі, США. Також зареєстровані випадки зараження у Франції: один випадок у м. Бордо, ще два – у Парижі, повідомила міністр охорони здоров'я Франції у п'ятницю ввечері, 24 січня. Хворого на коронавірус також виявили в Австралії.

Через те, що в лікарнях м. Ухань, де й відбувся спалах нового смертельного коронавірусу, не вистачає місць для хворих, влада Китаю розпочала екстрене будівництво нової лікарні, розраховану на тисячу пацієнтів. Китайські ЗМІ стверджують, що вона почне працювати вже після 3 лютого.

Нагадаємо, що 13 міст Китаю, у тому числі міста Ухань, Ечжоу і Еньші, зачинені на карантин. В Ухані не ходять автобуси, пороми і метро, скасовані авіарейси, на дорогах стоять блокпости. У зв’язку з цим в аптеках міста закінчуються запаси медикаментів, а в лікарнях багато людей з нервовими розладами.

Головні симптоми хвороби такі: лихоманка, сухий кашель, за тиждень виникає задишка.