Новини
Україна-суспільство
Війна з Росією

З полону повернули ще 50 військовослужбовців, зокрема захисників Азовсталі та Зміїного (ВІДЕО)

Серед них двоє офіцерів і 48 рядових та сержантів.

24 листопада з російського полону повернули 50 українських військових, у тому числі захисників Маріуполя та острова Зміїний. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Зазначається, це 20 нацгвардійців, 12 хлопців з військово морських сил, 10 бійців ЗСУ, 6 з ДПСУ, 2 з ТРО. Серед них двоє офіцерів і 48 рядових та сержантів. Також Єрмак уточнив, вдалося повернути 19 оборонців Маріуполя, 12 з яких були евакуйовані з "Азовсталі", а також 15 полонених з ЧАЕС та сім з острова Зміїний.

Нагадаємо, на початку листопада з російського полону звільнили 107 українських захисників. А в жовтні Україна повернула з російського полону ще 32 військових. Також нещодавно стало відомо, що Україна повернула до дому тіла 62 загиблих воїнів, серед яких – загиблі в Оленівці.

Натомість наприкінці вересня Україна повернула з російського полону 215 героїв, серед яких Євгеній Бова, Лев Пашко, Денис Прокопенко, Дмитро Козацький, Микола Кущ, Костянтин Нікітенко, Катерина Поліщук (Пташка), Марʼяна Мамонова, Валентина Зубко, Яна Шумовецька, Зоряна Репецька та Анастасія Черненька.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.