Новини
Російсько-Українська війна

З російського полону звільнили 107 українських захисників (ВІДЕО)

Зокрема, Україні вдалося обміняти тяжкопоранених та лежачих з Маріуполя та "Азовсталі".

З російського полону вдалося повернути 107 українських захисників, серед яких 74 захищали "Азовсталь". Звільнено 6 офіцерів, 101 рядового та сержанта.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

У дописі йдеться, що Україні вдалося обміняти тяжкопоранених та лежачих з Маріуполя та "Азовсталі".

Керівник офісу повідомив, що чимало з наших хлопців зазнали поранень ще у березні. Є люди з ампутованими кінцівками та опіками, які не відчувають частину обличчя, також з інфікованими ранами. Крім цього є поранений боєць внаслідок вибуху в Оленівській колонії. Єрмак наголосив, що держава зробить все необхідне, щоб допомогти кожному з них.

Нагадаємо, в жовтні Україна повернула з російського полону ще 32 військових. Також нещодавно стало відомо, що Україна повернула до дому тіла 62 загиблих воїнів, серед яких – загиблі в Оленівці.

Натомість наприкінці вересня Україна повернула з російського полону 215 героїв, серед яких Євгеній Бова, Лев Пашко, Денис Прокопенко, Дмитро Козацький, Микола Кущ, Костянтин Нікітенко, Катерина Поліщук (Пташка), Марʼяна Мамонова, Валентина Зубко, Яна Шумовецька, Зоряна Репецька та Анастасія Черненька.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.