Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Україна повернула з російського полону ще 32 військових

Також вдалося повернути тіло ізраїльтянина Дмитра Фіалки, який воював за Україну.

Україна повернула з російського полону ще 32 військових - зображення
Фото: Андрій Єрмак

Україна повернула з російського полону ще 32 військових. Про це повідомив керівник офісу президента України Андрій Єрмак у вечері 11 жовтня.

"Сьогодні провели черговий обмін полоненими. Вдалося звільнити 32 наших воїна та повернути тіло ізраїльтянина Дмитра Фіалки", –

керівник офісу президента України Андрій Єрмак

Загиблий ізраїльтянин Дмитро Фіалка останні два роки проживав в Україні, працював дитячим тренером з футболу у клубі «Динамо» (Львів). Він воював за Україну, саме тут він зустрів своє кохання – дівчину, з якою у них народилися діти. На фронт пішов добровольцем.

Відомо, що серед звільнених - офіцери, сержанти та солдати ЗСУ. Всі вони були у місцях, де тривали жорсткі бойові дії. Багато з цих людей вважалися зниклими безвісти.

Наразі всі звільнені з полону українські захисники проходять медичний огляд, будуть відновлюватися і зможуть побачать своїх рідних.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Україна повернула до дому тіла 62 загиблих воїнів, серед яких – загиблі в Оленівці.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.