Юна фастівчанка здобула І місце у музичному конкурсі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/95956552_655700551642275_3328360136958803968_o.jpg)
Наприкінці квітня Бершадська музична школа, що на Вінниччині, організувала конкурс з музично-теоретичних дисциплін «Bershad – Quarantine Music – 2020». 250 робіт на конкурс прислали учні з усіх куточків України.
Про це йдеться у повідомленні Фастівської дитячої музичної школи.
Завдання були з двох предметів - з сольфеджіо та музичної літератури.
Серед учасників конкурсу була і учениця Фастівської дитячої музичної школи Катерина Броницька.
І ось, нещодавно, на початку травня були оголошені результати. Катя опинилась серед найкращих – вона отримала І місце. Підготувала Катю Броницьку до конкурсу її викладачка Світлана Погорельцева.
Вітаємо талановиту фастівську ученицю та її наставницю!