#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Автоновини

Європейські банки виділять 900 мільйонів євро на ремонт дороги Київ - Одеса

28.09.2019 Александр Чернышенко 0

Фото - zik.ua

Про це в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України "Укравтодор" Славомір Новак розповів в інтерв’ю “Громадському”.

“Нам вдалося завершити переговори з Європейськими банками з EIB і ЄБРР — Україна отримує наступні 900 мільйонів євро на капітальний ремонт дороги Київ — Одеса та підняття цієї дороги до категорії автобану”, - повідомив Новак.

За його слів, на капітальний ремонт Одеської траси необхідно 2-3 роки. Ремонтні роботи розпочнуться вже з наступного будівельного сезону.

Нагадаємо, Кабінетом міністрів України призначив Новака на посаду керівника "Укравтодору” 19 жовтня 2016 року, на якій він пропрацював три роки.

Фото - Facebook

Як повідомляв раніше «Погляд», у вересні цього року Новак подав заяву про звільнення. Уряд на своєму засіданні 25 вересня прийняв заяву про звільнення в.о. голови Укравтодору. 1 жовтня Новак піде з посади та планує повернутись до Польщі.