#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Політика

Янукович подав черговий позов проти Верховної Ради: що вимагає

14.01.2022 0
Президент-втікач домагається того, аби суд визнав, що нардепи не мали права позбавляти його звання президента України в інший спосіб, окрім імпічменту.

Янукович подав черговий позов проти Верховної Ради: що вимагає - зображення

Як повідомила у телеграм-каналі представниця Верховної Ради в Конституційному суді Ольга Совгиря, Віктор Янукович, який втік до Росії під час Революції Гідності, подав черговий позов до Окружного адміністративного суду Києва. 

"Янукович В.Ф. подав до ОАСК ще один позов проти Верховної Ради, у якому вимагає визнати відсутність у Верховної Ради повноважень позбавляти звання Президента України у спосіб інший, окрім імпічменту", – йдеться у повідомленні.

Між тим, Окружний адмінсуд Києва вже відкрив провадження у цій справі (№640/39069/21) та призначив справу до розгляду в спрощеному порядку, тобто без виклику сторін та проведення судового засідання і, як наголосила Совгиря, рішення суду за цим позовом може бути ухвалено практично у будь-який момент.

Варто нагадати, що Януковича позбавили звання президента України у 2015 році згідно з законом, який наразі є чинним, хоча його конституційність вже оскаржували у КСУ. Однак 2019 року провадження закрили, зазначивши, що суперечка є не правовою, а має політичний характер, а тому не підсудна КСУ.

Раніше стало відомо, що в місті Сан-Себастьян, Іспанія, школярі повинні пояснити "сльози" колишнього президента України – непроста "економічна" задачка про Януковича опублікована на сторінках підручника економіки за 9 клас.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.