#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Технології

Як зробити так, щоб Google Chrome не завантажував усю оперативну пам'ять комп'ютера

17.02.2021 Олена Стець 0

Цій проблемі вже багато років і рішення від розробників поки не видно. Браузер Chrome з безліччю вкладок може "пригальмувати" навіть досить потужний комп'ютер.

У кращому випадку будуть повільно працювати деякі з вкладок, але часто буває так, що «гальма» зачіпають всю систему. Користувачам доводиться перезапускати браузер або й зовсім перезавантажувати комп'ютер.

Причому, проблеми характерні для браузера Chrome як на Windows, так і на Mac OS.

Універсального розв'язання цієї проблеми й досі не існує.

Хіба що мати 32 ГБ оперативної пам'яті та більше, але це занадто дорогий сценарій для більшості користувачів. Варіант заміни браузеру є більш компромісним варіантом, але він також не влаштовує багатьох. Багаторічна звичка користуватися Google Chrome може виявитися сильніше прагнення позбутися від «гальм».

Що ж залишається?

  • Закривайте зайві вкладки Chrome

Дуже проста порада, але мало кому підходить. Часом простіше внести сайт в закладки, ніж довгий час тримати його відкритим у вкладці, до якої ви декілька днів навіть не звертаєтеся.

  • Увімкніть апаратне прискорення Chrome

У правому верхньому куті є кнопка з трьома точкам - це головне меню браузера. У ньому виберіть пункт "Налаштування". У підпункті розширених налаштувань виберіть пункт "Використовувати апаратне прискорення". І перезапустіть браузер.

  • Створіть новий профіль користувача Chrome

Дещо радикальний метод, але часом всі засоби хороші.

  • Розберіться з розширеннями Chrome

Це, мабуть, найскладніший процес. Простіше за все тим користувачам, які взагалі не встановлюють розширення Chrome. Правда, в такому випадку вони позбавляють себе цікавого функціоналу. Однак, сьогодні навіть досить не просунуті користувачі навчилися включати всілякі блокувальники реклами або ж розширення для месенджерів.

Часом ці розширення працюють не коректно і є причиною додаткових зависань.

Якщо ви помітили, що ваш браузер почав гальмувати особливо відчайдушно, можна піти по простому шляху. Спочатку вимкніть абсолютно усі розширення, які у вас є (саме вимкніть, але не видаляйте!). Потім починайте включати їх по одному і стежте за поведінкою браузера. У якийсь момент ви зрозумієте, які саме розширення і в якому поєднанні навантажують систему.

Нещодавно "Погляд" повідомляв, що компанія Google збирається припинити практику відстежування місцеположення користувача за допомогою файлів cookie.  Представника компанії заявили про створення технології FLoC (Federated Learning of Cohorts).

Будьте у русі найсвіжіших новин Київщини, України та світу разом з нами – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина», Instagram @poglyad.news та дивіться на YouTube.