Як святитимуть паски на Вишгородщині?
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/svya1.jpg)
Представники районної влади та духовенство обговорили заходи безпеки вірян під час Великодніх свят
Які мають бути обмежувальні заходи щодо попередження скупчення людей під час Вербної Неділі та Великодня в умовах карантину? Про це йшлося на робочій зустрічі керівництва Вишгородської райдержадміністрації та Вишгородського відділу поліції зі священнослужителями району всіх конфесій щодо.
"Захворюваність на коронавірус в Україні щоденно збільшується, тому доцільно службу у святкові (та й не святкові) дні проводити в храмах, але без прихожан. Освячення пасок, святкових кошиків, верби доцільно здійснювати на вулиці, із дотриманням відстані між парафіянами не менш ніж 1,5-2 метри та обов’язковому використанню засобів індивідуального захисту і дезінфекції», повідомяє Вишгородська РДА.
Зауважується, що біля храмів та церков будуть посилені заходи безпеки із залученням представників нацполіції, які також будуть здійснювати роз’яснювальну роботу з парафіянами щодо дотримання санітарних норм та дистанції. Для цього уде нанесено відповідну розмітку.
«У більшості храмів вже другий тиждень поспіль богослужіння проводяться з онлайн-трансляцією. А священики запевнили, що всі обряди будуть проведені з дотриманням необхідних рекомендацій та карантинних заходів, оскільки усвідомлюють важливість зміни формату проведення богослужінь в умовах поширення COVID-19», зауважують у Вишгородській РДА.