Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

Як швидко на Київщині втілять в життя проект перспективного плану формування ОТГ


Київська обласна державна адміністрація подала для схвалення до Київської обласної ради проект перспективного плану формування ОТГ.

Про це інформує Київське регіональне відділення Асоціації міст України.

За дорученням Київської обласної державної адміністрації Департаментом містобудування та архітектури підготовлено Проект змін до Перспективного плану формування територій громад Київської області.

Сьогодні офіційним листом Київська облдержадміністрація звернулась до Київської обласної ради для розгляду та схвалення зазначеного проекту.

Завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі Департаменту містобудування та архітектури і керівництва Київської обласної державної адміністрації визначено дієвий шлях до успішного об’єднання територіальних громад.

Нагадаємо, уряд направив 2,1 млрд грн бюджетної субвенції на розвиток об’єднаних територіальних громад.

Глава уряду Володимир Гройсман наголосив: «Ми виконуємо свою функцію підтримки ОТГ. Там, де децентралізація не пройшла – вона пройде. Всі це мають усвідомити. Ми доб’ємось того, аби покриття реформою було 100%. Що таке децентралізація? Тільки за 2016-2018 рік ОТГ отримали можливості будівництва, реконструкції понад 6000 об’єктів. Це те, що стосується якості життя людей».

Тож, на скільки швидко на Київщині втілиться проект перспективного плану формування ОТГ - покаже час.