Новини
Культура
Україна-суспільство

Вийшла нова книга для юнацтва «Спільна мова. Як народжуються і живуть слова»


Українського читача порадує нова книга Анастасії Левкової «Спільна мова. Як народжуються і живуть слова».

фото Oleksandr Mykhed

Книга увійшла до Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2020», де зазначено короткі списки у 7 номінаціях. Зокрема, твір Анастасії Левкової увійшов до номінації "Книжки для юнацтва".

Про що твір?

У книзі можна знайти відповіді на такі питання: звідки беруться слова? Які стилістичні регістри мови і звідки взявся анекдот про пана професора, котрий нажерся? Які були принципи наближення української до російської в радянський час?

У мережі читачі охоче діляться своїми враженнями щодо цього твору.

скрін зі сторінки

«Прочитавши книгу ви вже точно будете знати, що мова загалом, і українська мова зокрема, це живий організм, який народжується, живе, росте, розвивається та, часом, навіть помирає. Діалекти, соціолекти, говори, говірки, суржик, піджин та інтерференція - авторка дуже зрозуміло розкриває ці поняття та відмінності між ними, дає усвідомлення того, як функціонує мова, чому деякі мови схожі, але при цьому не походять одна від одної», - розповіла Олена Мороз.

Раніше «Погляд» повідомляв про нові книжні знахідки в Єгипті.

Читайте також про те, що книга «Справа Василя Стуса» зазвучить.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.