Новини
Російсько-Українська війна

Внаслідок збройної агресії рф в Україні загинула 421 дитина

Також 798 дітей отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Внаслідок збройної агресії рф в Україні загинула 421 дитина - зображення

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації в Україні постраждали більше ніж 1219 дітей. Зокрема, 421 дітей загинуло та понад 798 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Серед останніх виявлених фактів злочинів проти дітей:

6-7 жовтня внаслідок обстрілу окупантами  м. Запоріжжя отримали поранення двоє дітей 4 та 9 років.

В ніч на 9 жовтня ворог знову здійснив масований ракетний обстріл об’єктів житлової інфраструктури м. Запоріжжя. Поранено 6 дітей.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 405, Харківській – 252, Київській – 116, Миколаївській – 75, Чернігівській – 68, Луганській – 64, Запорізькій – 62, Херсонській – 57, Дніпропетровській – 30.

Проте зазначається, що ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Крім того через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджено 2608 закладів освіти. З них 313 зруйновано повністю.

Внаслідок збройної агресії рф в Україні загинула 421 дитина - зображення

Нагадаємо, також відомо, що  росія незаконно вивезла з України вже понад 238 тис. дітей .


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.