Кримінальні новини
Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

Внаслідок збройної агресії рф в Україні постраждали більше ніж 1032 дитини

Проте й ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Внаслідок збройної агресії рф в Україні постраждали більше ніж 1032 дитини - зображення

Більше ніж 1032 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. Станом на ранок 20 липня 2022 року офіційне число дітей-жертв за добу не змінилося – 353. Зросла кількість поранених – 679. Про це повідомили в Офісі генпрокурора України.

"Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 357, Харківській – 191, Київській – 116, Чернігівській – 68, Луганській – 61, Миколаївській – 53, Херсонській – 52, Запорізькій – 40", –

Офіс генпрокурора України

Зокрема, зазначається, що найімовірніше ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Також повідомляється, що через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджено 2185 закладів освіти. З них 221 зруйновано повністю.

Нагадаємо, в липні Зеленський поставив завдання звільнити ВСЮ Україну від окупантів. Також нещодавно президент назвав умови припинення війни до кінця року. Зокрема, за словами президента, терміни закінчення війни залежать від міжнародного санкційного тиску на рф.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.