#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Суспільство
Україна-суспільство
Війна з Росією

Терміни закінчення війни залежать від міжнародного санкційного тиску на рф, – Зеленський

07.07.2022
За словами президента, існує ймовірність, що війна може триватиме, аж поки росія нарешті усвідомить, що вона скоїла.

Терміни закінчення війни залежать від міжнародного санкційного тиску на рф, – Зеленський - зображення
Фото: ОП

Терміни закінчення війни залежать від міжнародного санкційного тиску на державу-агресора та постачання Україні необхідного озброєння. Зокрема, глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами переговорів з Прем’єр-міністром Ірландії Міхолом Мартіном 6 липня в Києві наголосив на тому, що наша країна розраховує на отримання від партнерів систем ППО для захисту неба, повідомляє Офіс президента.

Натомість, відповідаючи на запитання про те, як довго триватиме війна, Зеленський зазначив, що це залежить від того, коли Росія зрозуміє, що вона скоїла, і почне залишати територію України.

"Це гуманний момент, і я не дуже вірю, що вони це самостійно можуть зрозуміти. Тому друге – як весь світ тисне на Росію та витісняє їх з нашої землі. Ми – на полі бою зі зброєю, а весь світ – санкційно, політично, допомогою та швидким постачанням нам зброї, посилюючи нас і роблячи це разом", –

президент України Володимир Зеленський

За словами президента, рф має почати думати про мир. Поштовхом же для того аби такі думки все ж таки з’явилися, може стати продовження потужного санкційного тиску.

Наприкінці Володимир Зеленський додав, що терміни закінчення війни також залежать від громадян України – їхньої підтримки Збройних Сил та вітчизняної економіки.

Нагадаємо, днями також Зеленський назвав умову, за якої росія припинить війну в Україні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.