#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Київщина-суспільство
Економіка

Виробник «Роллтона» планує інвестувати в завод у Білій Церкві $100 млн

15.12.2021
Розпочати будівництво планують після зими.

Виробник «Роллтона» планує інвестувати в завод у Білій Церкві $100 млн - зображення

ТОВ «Маревен Фуд Європа», виробник відомої локшини, планує інвестувати $100 млн у свій завод у Білій Церкві. При цьому розпочати будівницто, що триватиме приблизно півтора роки, вони мають намір вже наступного року. Про це «Інтерфакс-Україна» повідомляє з посиланням на слова гендиректора української філії міжнародної компанії Mareven Food Holdings Ltd Май Ван Мінь.

«Проектування вже завершено, будівництво почнеться після зими і займе близько півтора року. Виробництво буде розташовано поруч із чинним заводом, для цього купили ділянку землі біля траси Київ-Одеса. Виробничі потужності підприємства зростуть утричі, зокрема розпочнеться випуск нових хай-тек продуктів».

Гендиректор української філії міжнародної компанії Mareven Food Holdings Ltd Май Ван Мінь

Планується, що будівництво відбуватиметься в два етапи, у кожний з яких інвестують по $50 млн.

Нагадаємо, Україна отримає 300 мільйонів євро від світового банку.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.