Новини
Україна
Економіка

Україна отримає 300 мільйонів євро від світового банку (ВІДЕО)

15.12.2021
17 грудня Світовий банк розгляне рішення про виділення коштів.

Світовий банк надасть Україні 300 мільйонів євро на підвищення енергоефективності. Гроші направлять насамперед на фінансування проєкту «Енергетична незалежність».

Про це повідомила перший віцепрем'єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко.

«Хороша новина – уже 17 грудня Рада директорів Світового банку розглядатиме надання Україні 300 млн євро в рамках другого траншу за проєктом «Друга позика на політику розвитку у сфері економічного відновлення». Ці кошти будуть спрямовані насамперед на фінансування президентського проєкту «Енергетична незалежність», - зазначила Юлія Свириденко.

Як зазначила міністерка економіки Юлія Свириденко, учасники програми термомодернізації житла зможуть знизити споживання енергії та рівень комунальних платежів на 60%. Вже 2022 року планують охопити до 5 тисяч багатоквартирних будинків по всій країні.

Зараз Україна зі Світовим банком готують системний документ щодо напрямів співпраці на 2022 – 2026 роки. У фокусі – економічний розвиток України, макрофінансова стійкість, впровадження електронного уряду та цифровізації, розширення експортних ринків та конкурентоспроможності українських «зелених» технологій.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.