Новини
Україна

Виробництво зброї та протидія російській пропаганді — вечірнє звернення Зеленського (ВІДЕО)

У виробництві зброї є загалом позитивні моменти. Особливо це стосується виробництва дронів і снарядів.

Президент України Володимир Зеленський провів зустрічі з головнокомандувачем Збройними силами України Олександром Сирським та міністром оборони Рустемом Умєровим. З ними він обговорив перебіг військових операцій, а також питання комунікації із західними партнерами.

Про це Зеленський розповів у своєму вечірньому зверненні.

"Були важливі результати нашого внутрішнього оборонного виробництва: зокрема, вдалося збільшити кількість "Богдан", які робимо щомісячно, до 10 вже на місяць. І це хороший результат".

Він також наголосив, що у виробництві зброї є загалом позитивні моменти. Особливо це стосується виробництва дронів і снарядів.

"Я щиро вдячний кожній компанії, кожному виробнику, які забезпечують наші Сили оборони та безпеки України всім необхідним".

Президент також розповів, що були доповіді щодо ситуації в регіонах, особливо в плані обстрілів і забезпечення безпеки мирних громадян.

Також президент та очільники оборони країни обговорили ситуацію в прикордонних громадах. Зокрема йшлося про інформаційне протистояння, забезпечення доступу людей до українського телевізійного сигналу і блокування російської пропаганди.

"Із цим теж мають допомогти власні, українські, технічні розробки".

Раніше ми розповідали, що Зеленський провів щоденний звіт про безпекову ситуацію. За його словами, протягом квітня українська промисловість уперше виготовила десять самохідних артилерійських установок "Богдана".

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 16 квітня, заслухав доповіді щодо ситуації на фронті. Наразі головне завдання ЗСУ - максимально стримувати штурми російських військ та відбивати кожен удар ворога.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.