Новини
Новини Київської області
Автоновини

Велодень у Києві: де обмежать рух


Фото: autonews.autoua.net

Найбільша велосипедна подія країни "Велодень у Києві" відбудеться 1 червня та обмежить рух транспорту на деяких вулицях столиці.

У Київській міській державній адміністрації розповіли, що для транспорту будуть перекриті такі ділянки міста:

  • Поштова площа – Володимирський узвіз – Європейська площа – вулиця Хрещатик: з 10:30 до 13 години;
  • Софійська площа – вулиця Володимирська – вулиця Велика Житомирська – Михайлівська площа – Софійська площа – вулиця Михайлівська – Майдан Незалежності – вулиця Хрещатик – Володимирській узвіз – Поштова площа: з 10:30 до 12:30 години;
  • Поштова площа – вулиця Набережно-Хрещатицька – Гаванський міст – вулиця Набережно-Рибальська – Північний міст – вулиця Труханівська – парк «Муромець» (для транспорту буде відкрита лише ліва смуга): з 11:20 до 13:30 години.

У КМДА також повідомили, що об'їзд буде організований за такою схемою: Вознесенський узвіз у напрямку Подолу; вулиця Ярославів Вал, вулиця Бульварно-Кудрявська у напрямку Бессарабської площі та бульвару Шевченка, а в останньому випадку - через вулицю Електриків.

Всеукраїнський Велодень у Києві - щорічний захід, який призначений показати, що в Україні велосипед стає все більш поширеним та популярним засобом пересування. Взяти участь у заході просто: сісти на велосипед та приїхати у місце зустрічі велосипедистів у центрі Києва.