#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Довкілля
Здоров'я

Вчені з’ясували, які тварини можуть захворіти на коронавірус

17.11.2021 2 Бобрик1 Юлія1 0

Вони можуть заражатися самі та передавати вірус людям.

Результати даного дослідження були опубліковані в журналі Тhe Royal Society.

Вчені з Інституту екосистемних досліджень Кері дізналися, які тварини можуть бути переносниками коронавірусу.

З'ясувалося, що більшість хребетних є рецептор ACE2, який COVID-19 використовує для проникнення в клітину. Проте раніше було невідомо, у яких тварин він здатний вступати у взаємодію з рецептор-зв'язуючим доменом (RBD) шипа вірусу SARS-CoV-2. Це вдалося дізнатися завдяки методу машинного навчання.

Високий ризик зараження та передачі коронавірусу дослідники відзначили у більшості приматів, деяких непарнокопитних, лінивців, норок, мурахоїдів, панголінів та домашніх кішок. Також до списку потрапили кажани, деякі гризуни, тварини, які є об'єктами полювання, наприклад, плямистий олень та азіатський буйвол та інші.

На думку вчених, названі тварини можуть заражатися самі та передавати вірус людям. А за таких переходів дуже високий ризик появи нових мутацій.

Нагадаємо, вакцинація в 11 разів зменшує ризик смертності від «Дельта».

акож ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.