Новини
Здоров'я
Світ-суспільство
За кордоном

Вчені опублікували першу світлину штаму «Омікрон» (ВІДЕО)

На фото представлена клітина нирки мавпи, заражена новим штамом COVID-19.

Вчені опублікували першу світлину штаму «Омікрон» (ВІДЕО) - зображення

Співробітники Китайського медичного інституту HKU Medicine оприлюднили мікрофотографію штаму коронавірусу «омікрон», зроблену за допомогою електронного мікроскопа, повідомляють на сайті навчального закладу.

Опубліковано два знімки. На одній мікросвітлині, зробленій при малому збільшенні, можна побачити пошкоджені клітини, в яких присутні вірусні частинки. А на знімку, зробленому з великим збільшенням, видно вірусні частинки з шипами.

До слова, британський лікар назвав важливий симптом «Омікрон»-штаму у дітей. Крім головного болю, втрати апетиту та втоми відмінною особливістю зараження «Омікрон»-штамом у дітей є незвичайний висип. Про це в ефірі телеканалу Sky News розповів лікар загальної практики Девід Ллойд.

Вчені опублікували першу світлину штаму «Омікрон» (ВІДЕО) - зображення

Як повідомляв «Погляд», на думку МОЗ, «Омікрон» може стати причиною нового спалаху COVID-19 в Україні. Проте наразі новий штам коронавірусу в Україні не виявлено.

Нагадаємо, фармацевтична компанія Pfizer готова випустити вакцину проти нового штаму коронавірусу «Омікрон», яка, ймовірно, буде готова через три-чотири місяці.