Новини
Автоновини

Вартість проїзду в маршрутках може знову зрости

15.12.2020 Дар'я Сафронова 0

У Києві та Київській області планують підвищення цін до 12 грн після закінчення локдауну.

Директор компанії «Трансгруп» Володимир Назаренко під час брифінгу 14 грудня спрогнозував підвищення ціни за проїзд у громадському транспорті Києва та Київської області у першому кварталі 2021 року.

На сьогоднішній день проїзд містом коштує 8 грн, а вже до лютого він може стати 12 грн.

Фото: pixabay

За його словами, до 8 січня ціни підніматися не будуть, але після закінчення локдауну вартість проїзду в громадському транспорті буде переглянута.

«8 січня сказали, що буде локдаун, до 8 січня ніхто не буде підіймати ніяких цін через те, що перевізники розуміють, що у людей зараз грошей немає. Якщо зараз підняти ціни, то всі скажуть, що це не перевізники, а якісь шкуродери. А хто вийде і виживе після локдауну, це вже будемо бачити, хто зможе виїхати, хто не зможе, і далі буде вирішуватися, яка буде ціна... Вартість може зрости до мінімум 12 грн. У першому кварталі наступного року можна очікувати якісь зміни в плані вартості проїзду в громадському транспорті», - заявив директор «Трансгруп».

За час епідемії коронавірусу потік пасажирів впав практично наполовину. Повідомляється, що з січня по жовтень 2020 року маршрутками скористалися 2,1 млрд осіб - це всього 60% від періоду минулого року.

Як повідомляв "Погляд", автобуси із Запоріжжя отримали сертифікат Євро 6 та налагодять поставки техніки до Євросоюзу.

Як писав “Погляд”, Київ очікує на нові тролейбуси. В оновленому громадському транспорті будуть встановлені кондиціонери та камери спостереження.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.