Новини
Новини Київської області
Головні новини
Київщина-суспільство

Вартість проїзду у маршрутках Київщини незабаром зросте


У громадському транспорті Київської області тариф на проїзд збільшиться з 15 лютого.

Фото: pixabay

Як повідомив керівник "Асоціації автоперевізників Київщини" Олексій Павленко у коментарі Укрінформу, зростання тарифу на проїзд пов'язане із збільшенням заробітної плати, цін та спадом пасажиропотоку. А з 1 лютого вже відбулося подорожчання у Баришівському, Згурівському та Ірпінському районах. Так, раніше "Погляд" писав, що Ірпінське АТП з 5 лютого збільшило тарифи, а з 6 лютого це відбулося і у Гостомелі.

"‎Подорожчання вартості проїзду на Київщині однозначно буде, починаючи з 15 лютого на деяких маршрутах подорожчання складе від 10 до 25%...Зросла мінімальна зарплата, вдарило обмеження кількості пасажирів у салоні, спад пасажиропотоку, люди перейшли на віддалену роботу, все зросло в ціні. Тому це можна назвати не подорожчанням, а індексацією тарифу", -

Олексій Павленко

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що карантинні обмеження, які впровадив уряд, зменшили пасажиропотік на 50-60%. Це дозволило потенційним пасажирам обирати альтернативний спосіб перевезення. Тож підняття тарифу відбувається поступово, з проведенням аналітики. Збільшення цін коливатиметься від 2-3 грн чи 5-15 грн, що має бути неістотним для населення, на думку перевізників.

Олексій Павленко також зауважив, що подорожчання необхідне і для забезпечення оновлення автопарку.

Він нагадав, що приватні перевізники, згідно з українським законодавством, самостійно можуть змінювати вартість проїзду.

Раніше "Погляд" писав, що у Києві в міськадміністрації запевняють, що поки що не розглядають питання щодо підвищення цін на проїзд у громадському транспорті.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.