Новини
Автоновини
Київ

Вартість проїзду у громадському транспорті не зміниться


У 2021 році ціни на проїзд у столиці не зростуть.

Як повідомив радник Київського міського голови Володимир Бондаренко, у столиці не будуть розглядати питання щодо підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті у 2021 році.

Нагадаємо, "Погляд" раніше повідомляв, що директор компанії "Трансгруп" Володимир Назаренко під час брифінгу 14 грудня спрогнозував підвищення ціни за проїзд у громадському транспорті Києва та Київської області у першому кварталі 2021 року на 8-12 грн.

Володимир Бондаренко наголошує, що деякі політики перед виборами вдаються до маніпуляцій і поширюють недостовірну інформацію.

«Жодних нарад стосовно підвищення тарифу на перевезення пасажирів у громадському транспорті у КМДА не проводилося, жодних документів з цього питання – не підписувалося та не випускалося. Ані 23 жовтня, ані раніше», – повідомив Володимир Бондаренко.

За словами радника київського міського голови, у Київській міській державній адміністрації дійсно відбулася нарада щодо обґрунтування компенсації за перевезення пільгових категорій громадян у 2021 році.

Оригінал документу за номером № 008-987 від 21.10.2020

"Погляд" також писав, що "Київпастранс" повідомив про зміни у роботі міської електрички. А мешканцям інших міст дозволили ще на пів року пільговий проїзд столичним транспортом.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: pixabay