Новини
Україна
Автоновини

Вартість автогазу може зрости до 15 грн/л


Прогнозується, що через 1-2 тижні ціни на газ можуть піднятися на 60-70 коп./л.

Фото: pixabay

Як повідомляє Консалтингова група "А-95", всього з початку січня середня роздрібна ціна газу зросла на 11,5%, або на 1,41 грн/л. При цьому зазначається, що український ринок знаходиться у збалансованому стані, проте на нього впливають зовнішні чинники.

"У січні Україна скоротила закупівлі скрапленого газу, оскільки лютий - "мертвий" місяць, коли реалізація падає, і нікому запаси не потрібні. Тому подорожчання у сусідів миттєво відобразилось на нашому ринку", -

аналітик Консалтингової групи "А-95" Артем Куюн

Втім, як прогнозує аналітик Артем Куюн на порталі ubr.ua, оптові ціни можуть піднятися на $50, що додасть до середньої ціни газу ще 60-70 коп. уже через 1-2 тижні.

"З урахуванням витрат на транспортування і реалізацію вартість автогазу на заправці складе близько 15 грн/л в центральній і східній частині країни, в західних регіонах - близько 16 грн/л", -

Артем Куюн

Як відбувалась зміна цін автогазу цього тижня

За останній тиждень середня ціна газу в мережах АЗС підвищилась до 13,76 грн, тобто стала на 63 коп/л більше. Про це свідчать дані щоденного моніторингу роздрібного ринку Консалтингової групи "А-95".

З 29 січня по 5 лютого, грн/л:

Фото: "А-95"

Нещодавно "Погляд" писав, що водії почали отримувати фейкові протоколи про штрафи за перевищення швидкості. Якщо відкрити такий електронний лист, можна втратити гроші. Також ми повідомляли, що поліція виписала 400 штрафів власникам “євроблях”.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.