Новини
Україна
Головні новини
Здоров'я

В Україну завезли тести для виявлення китайського коронавірусу


Щоб в Україні мати змогу швидко перевіряти пацієнтів на коронавірус 2019-nCoV, яким станом на 5 лютого інфіковано по всьому світу майже 25 тисяч осіб, завезли спеціальні тест-системи. Вони дозволять проводити лабораторну діагностику нового коронавірусу на сучасному рівні. Набори розроблені в Німеччині з максимально можливим профілем виявлення для достовірного визначення зазначеного виду коронавірусу, повідомляється на сайті МОЗ України.

В Україну завезли тести для виявлення китайського коронавірусу

Зазначається, що діагностика буде здійснюватися виключно у випадках, які відповідають епідеміологічному і клінічному визначенню хвороби, що зазначено в рекомендаціях ВООЗ.

Окрім отриманих тест-систем, планується надходження додаткових реагентів від ВООЗ та закупівля нових за кошти державного бюджету.

Раніше ми писали, що генеральний директор Центру громадського здоров’я МОЗ України Ігор Кузін зазначив: «Усього для України закупили 4 комплекти тестів. 1 комплект використовують на 100 досліджень. На 1 пробу використовують три дослідження. Тому цих тестів буде достатньо, щоб перевірити 120 осіб».

На сьогодні від нового китайського коронавірусу померли 494 людини, а 24611 осіб 1028 вилікувались. Такі статистичні дані можна перевіряти на спеціально розробленій онлайн-мапі.