Новини
Суспільство
Україна-суспільство

В українській енергосистемі дефіцит потужностей відсутній уже тиждень

Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття наявного споживання.

В українській енергосистемі дефіцит потужностей відсутній уже тиждень - зображення

Дефіциту потужностей у мережі немає вже тиждень. В Укренерго розповіли про ситуацію в українській енергосистемі станом на 17 лютого.

"Споживання на рівні робочого дня, але дещо нижче, ніж у четвер. Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній упродовж всього робочого тижня і наразі не прогнозується. Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття наявного споживання", –

Укренерго

Через відсутність дефіциту потужності ліміти споживання до областей на сьогодні не доводились. Але при зростанні споживання можливе застосування відключень. Як повідомляв "Погляд", заміри фактичного споживання сьогодні проводяться в м. Києві та в Чернівецькій області.

Натомість в в Одесі через пошкоджену інфраструктуру все ще є мережеві обмеження. Через збільшення активності бізнесу споживання в Одесі зростає. Для уникнення перевантаження обладнання застосовуються графіки погодинних відключень.

Також зазначається, що наразі в Україні працюють всі види електростанцій в енергосистемі. Переважно у денні години активно працюють електростанції з відновлюваних джерел енергії. У свою чергу імпорт електроенергії незначний в результаті стабілізації електропостачання в країні.

Нагадаємо, 16 лютого попри ворожу атаку світло також не відключали.

До слова, один із методів економії, використовувати для освітлення приміщення сучасні лампи, тим паче сьогодні їх кожен може отримати безкоштовно. Варто зазначити, щ за місяць жителі Київської області обміняли понад 33 тис. старих ламп на LED.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.