Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Попри ворожу атаку сьогодні світло не відключатимуть

Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній вже п'яту добу поспіль і сьогодні відключень не прогнозують.

Попри ворожу атаку сьогодні світло не відключатимуть - зображення

В Укренерго оцінили наслідки масованого ракетного удару. Судячи з повідомлення енергетичної компанії 16 лютого, ворог, на щастя, не досяг своєї мети – українці залишаються зі світлом.

"Нічна атака ракетами та дронами не призведе до необхідності обмежувати споживання електроенергії. Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній вже п'яту добу поспіль і сьогодні теж не прогнозується. Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття споживання", ‒

Укренерго

Як повідомляв "Погляд", у ніч на 16 лютого окупанти випустили по Україні 32 крилаті ракети, ППО знищила 16 із них.

Також зазначається, що наразі працюють усі види електростанцій, теплова та гідрогенерація забезпечують покриття пікового споживання в ранкові та вечірні години. Імпорт електроенергії знижується внаслідок стабілізації електропостачання у країні.

Підкреслюють, що сьогодні обленерго не отримували лімітів споживання електроенергії. Але за його зростання можливе застосування відключень. Лише в Одесі через пошкоджену інфраструктуру все ще є мережеві обмеження. Повертається до активної роботи бізнес, що відбивається у зростанні споживання. Тому, щоб уникнути перевантаження обладнання, застосовуються графіки погодинних відключень.

Нагадаємо, українців попередили про можливу нову ракетну атаку вдень 16 лютого.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.