Новини
Новини Київської області
Київщина-суспільство
Київ

Сьогодні Київ та область цілий день будуть зі світлом

Зокрема, в столиці будуть проводити заміри електроспоживання.

Сьогодні Київ та область цілий день будуть зі світлом - зображення

17 лютого Укренерго визначатиме актуальні показники споживання електроенергії в Києві, в зв’язку з чим у столиці сьогодгі не будуть застосовуватись стабілізаційні та екстрені відключення. Проте в ДТЕК зазначають, що через пошкодження мереж в деяких енерговузлах столиці можливі відключення за графіком.

Щодо Київщині Укренерго не надавав обмежень споживання електроенергії, таким чином в області також не відключатимуть світло.

Проте, як стало відомо згодом, у частині Бучанського району є дефіцит пропускної спроможності мереж. Пошкоджені через обстріли мережі НЕК Укренерго не можуть передавати електроенергію, яка в даний момент необхідна для всіх мешканців цього району. Тому для частини Бучанського району наразі застосовуються відключення за графіком.

Мешканців регіону просять, коли немає світла, виключати з розеток всі прилади. А, коли світло з’являється, по черзі включати потужні прилади. За словами фахівців, такі нескладні дії дуже допоможуть уникнути аварій на мережах.

Нагадаємо, 16 лютого попри ворожу атаку світло також не відключали.

До слова, один із методів економії, використовувати для освітлення приміщення сучасні лампи, тим паче сьогодні їх кожен може отримати безкоштовно. Варто зазначити, щ за місяць жителі Київської області обміняли понад 33 тис. старих ламп на LED.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.