#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Аварії та ДТП

В Україні спеціальна група розслідуватиме дорожні аварії з численними жертвами

25.09.2019 Оксана Кириленко 0

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що Кабінет міністрів створив спеціальну групу, яка розслідуватиме дорожні аварії з численними жертвами. Він зазначив, що спецгрупа має з'ясувати причини аварій: чи пов'язані вони з використанням неналежно обладнаних транспортних засобів, чи поганим освітленням доріг.

 "Ми відреагували на доручення Президента вжити заходів щодо посилення безпеки на дорогах і сьогодні створили спеціальну групу, яка буде розслідувати ті аварії, в яких загинуло багато людей, щоб зрозуміти, як це сталось. Я доручив міністру інфраструктури протягом цього тижня подати нам план першочергових заходів, що ми можемо зробити як уряд для того, щоб подібні випадки траплялись якомога рідше, наскільки це можливо, хоча бажано, щоб їх не було", - зауважив Гончарук.

 Зауважимо, що останніми днями в Україні сталося декілька ДТП за участю маршрутних таксі, внаслідок яких загинуло 18 людей і понад 20 травмовано. 

Джерело