#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Україна
Здоров'я

В Україні новий атирекорд смертності від Covid-19

09.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

За минулу добу в країні померло 833 людини від коронавірусу, що є рекордної кількістю за весь час пандемії.

Фото: pixabay.com

Про це повідомило МОЗ на своєму Telegram-каналі «Коронавірус_інфо».

Станом на 9 листопада в Україні зафіксовано 18 988 нових випадків захворювання на Covid-19, одужало – 16 609 осіб, на жаль, померло – 833 людей.

МОЗ

Найбільше захворіло за минулу добу на Дніпропетровщині (2042), також високі цифри в Одеській (1516), Львівській (1352), Харківській (1314) областях і м. Київ (1204).

У Київській області станом на 9 листопада коронавірус було виявлено у 905 людей.

Як повідомляв «Погляд», після оголошення у столичному регіоні «червоної зони», люди буквально штурмують центри вакцинації. До слова, ВООЗ схвалила ще одну вакцину від коронавірусу, це вже восьма вакцина, яку офіційно визнали.

Про те, як стримати коронавірус та які заходи окрім масового щеплення допоможуть уникнути тяжких наслідків дивіться в «Актуальне інтерв’ю» з генеральної директорки Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ України Ірини Руденко.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.