В Українці палац культури переходить на сонячну енергію
![В Українці палац культури переходить на сонячну енергію В Українці палац культури переходить на сонячну енергію - зображення](/storage/resized/lg/news/95851b73-ead2-469b-b90a-6692afe62e0f/273145219_1314658915721664_1988761528979253034_n.jpg)
Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту "ЄС CoM-DeP у місті Українка. Програма ЄС підтримки міст у впровадженні планів дій щодо сталого енергетичного розвитку".
Зазначається, що палац культури "Енергетик" в Українці незабаром зможе частково покрити свої енергетичні потреби завдяки новим технологіям.
"Уже місяць частину потреб палацу культури в електричній енергії забезпечують сонячні батареї", – йдеться у дописі.
Сонячні батареї встановили у грудні минулого року. Це сучасне обладнання навіть у похмуру погоду здатне генерувати енергію.
Раніше повідомлялося, що перша багатоповерхівка у Броварах отримала власну сонячну електростанцію. Наразі це перший житловий будинок у місті, який зможе самостійно забезпечувати свою дахову газову котельню електроенергією.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.