Бровари
Події

Перша багатоповерхівка у Броварах отримала власну сонячну електростанцію

06.01.2022
Наразі це перший житловий будинок у місті, який зможе самостійно забезпечувати свою дахову газову котельню електроенергією.

Перша багатоповерхівка у Броварах отримала власну сонячну електростанцію - зображення
Фото: pixabay

Проєкт профінансувало Управління будівництва і житлово-комунального господарства у межах виконання Програми підтримки ОСББ, інформує ресурс ГР.

“Сонячні панелі призначені виключно на генерацію електроенергії потужністю 15 кВт, для власної газової дахової котельні. Крім того, жителі багатоквартирного будинку отримали ремонт вхідної групи з облаштуванням пандусу будинку “, – розповіла Ольга Нетеса, начальник відділу експлуатації житла УБЖКГІТ.

Сонячна електростанція на даху багатоповерхівки на вулиці Симоненка 113а в Броварах коштувала 352 тисяч грн. Вже цього року таку ж станцію з котельнею мають встановити на будинку 261а на вулиці Київській.

Нагадаємо, Броварщина створюватиме умови для розвитку туризму в громаді, для цього планують налагодити систему підтримки місцевого бізнесу та допомагати у впровадженні визначених заходів із розвитку мікро-, малого та середнього підприємництва.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.