#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Київщина-суспільство

В столиці закрили незвичну пекарню

17.09.2019 Кочкина Марина 0

У Києві більше не функціонує пекарня Good Bread from Good People, в якій працювали люди з ментальними порушеннями, синдромом Дауна тощо.

За словами засновника пекарні Владислава Малащенка, орендодавець попросив залишити приміщення. До недавнього часу пекарня займала приміщення на території ВДНГ. Таким чином, без роботи залишилися 11 людей.

«Впевнений, що подібними речами має займатися наша держава. Вона має страхувати соціальні підприємства та соціальні проєкти від подібних речей… За два роки у мене не було жодного діалогу з державою. До мене один раз приїжджали з Єврокомісії, щоб зробити road map зі створення інклюзивного середовища в Україні. Але жодного разу мені не подзвонили з високих кабінетів», – прокоментував Владислав Малащенко.

Нагадаємо, пекарня Good Bread from Good People відкрилася у 2017 році на Березняках як соціальний проєкт, в якому могли би працювати люди з ментальними порушенннями. У пекарні випікали кекси, кіши та печиво. Пізніше команда переїхала у приміщення в одному з павільйонів на ВДНГ. Торік відкрилася така ж пекарня у Вінниці.

Зараз команда пекарні шукає інше приміщення площею від 50 до 80 кв м.

Хмарочос