Буча
Кримінальні новини
Російсько-Українська війна

В одному із гаражів Бучі знайшли останки вбитих окупантами громадян

За свідченнями місцевих жителів, під час ворожої окупації російські військові вбили там кількох мирних осіб.

В одному із гаражів Бучі знайшли останки вбитих окупантами громадян - зображення

В одному із гаражів Бучі знайшли останки щонайменше двох вбитих окупантами громадян, яких стратили, а після спалили. Про це в своєму Telegram-каналі в понеділок, 5 вересня, повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

"Під час відпрацювання в гаражному боксі виявили кістки спалених людей. Приміщення гаражу також повністю вигоріло. За свідченнями місцевих жителів, під час ворожої окупації  російські військові вбили тут кількох  мирних осіб", –

начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов

Зазначається, що на місці злочину правоохоронці виявили 2 ланцюжки, хрестик, шестикутну зірку, заколку та 3 ключі на металевому тримачі. Всіх, хто може мати інформацію щодо загиблих просять повідомити правоохоронцям.

Як повідомляв "Погляд", на Київщині відкрито понад 3 тис. кримінальних проваджень щодо вчинення воєнних злочинів. При цьому лише на Бучанщині загинули щонайменше 458 людей. Зокрема, в Бучанському районі знайшли тіло ще одного вбитого окупантами чоловіка.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.