Буча
Кримінальні новини
Російсько-Українська війна

Звірства російських окупантів: на Бучанщині загинули щонайменше 458 людей

Серед загиблих 12 дітей віком до 21 року.

Звірства російських окупантів: на Бучанщині загинули щонайменше 458 людей - зображення

На території Бучанської громади знайшли та ідентифікували 458 тіл людей, які загинули внаслідок вторгнення росії. Про це повідомила пресслужба Бучанської міської ради за результатами прес-конференції "Загиблі в Бучі: підсумки ідентифікації тіл у Бучанській громаді", що відбулася 8 серпня.

Зокрема, відомо, що серед загиблих 366 чоловіків та 86 жінок. Також є ще досі не ідентифіковані тіла, у п’яти випадках неможливо визначити навіть стать. Пояснюється, що здебільшого це пов‘язано з тим, що вони були спалені. Також серед знайдених тіл — один мішок з частинами тіл, які неможливо опізнати як тіло.

Є серед загиблих 12 дітей віком до 21 року — більшість з них були розстріляні в автомобілях під час евакуації з міста.

Наразі відомо, що 419 людей із загиблих на території Бучанської громади були вбиті російськими військовими. Причини смерті інших встановлюються.

Нагадаємо, 116 тіл у Бучі знайшли у братській могилі біля церкви Андрія Первозванного і всіх святих. Ще понад 50 загиблих людей знайшли непохованими. Також днями поліцейські показали катівню окупантів в дитячому таборі Бучі.

Як повідомляв "Погляд", на Київщині відкрито понад 3 тис. кримінальних проваджень щодо вчинення воєнних злочинів. Також у травні генпрокурор назвала першого підозрюваного у вбивствах в Бучі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.