В Обухівській лікарні відкрили безбар'єрний гінекологічний кабінет
![В Обухівській лікарні відкрили безбар'єрний гінекологічний кабінет В Обухівській лікарні відкрили безбар'єрний гінекологічний кабінет - зображення](/storage/resized/lg/news/9b15abf5-35cd-4864-b22e-1daa7f830d5e/Шаблон ПОГЛЯД - 2024-01-13T201655.475.jpg)
Про це повідомляє КНП ОМР Обухівська БЛІЛ.
Кабінет створили для жінок з інвалідністю та постраждалих від насильства. Крім цього, такий кабінет підійде жінкам, які мають тимчасові проблеми, наприклад, переломи або травми. Аби працювати тут, медичні працівники пройшли відповідне навчання.
У кімнаті встановили гінекологічне крісло з регулюванням висоти та спеціальні опори-поручні, за допомогою яких жінки зможуть пересідати на крісло. Загалом, благодійники передали лікарні все необхідне обладнання для облаштування кабінету.
А також меблі та витратні матеріали:
Крісло гінекологічне з електроприводом та підлокітниками, що регулюються
Кушетка медична оглядова А КС (нахил в діапазоні від 15° до 45°)
Стіл інструментальний
Ширма для кабінетів і палат двосекційна
Пересувний світильник L LED
Шафа медична двосекційна з сейфом
Складані ходунці на колесах
Опора двухопорна
Опора-поручень
Піднімальні пристрої - зменшують ризик травмування пацієнток з пошкодженням хребта, складними травмами та післяопераційним станом здоров’я
Набір офісних меблів
Моноблок, принтер.
![В Обухівській лікарні відкрили безбар'єрний гінекологічний кабінет В Обухівській лікарні відкрили безбар'єрний гінекологічний кабінет - зображення](/storage/resized/lg/news/9b15abf5-35cd-4864-b22e-1daa7f830d5e/F8GQmzTAUApDF96iGGsSEx3EerNfoMFEyUZySIn3.jpg)
![В Обухівській лікарні відкрили безбар'єрний гінекологічний кабінет В Обухівській лікарні відкрили безбар'єрний гінекологічний кабінет - зображення](/storage/resized/lg/news/9b15abf5-35cd-4864-b22e-1daa7f830d5e/419355441_122125853744090894_6352101226012813025_n.jpg)
![В Обухівській лікарні відкрили безбар'єрний гінекологічний кабінет В Обухівській лікарні відкрили безбар'єрний гінекологічний кабінет - зображення](/storage/resized/lg/news/9b15abf5-35cd-4864-b22e-1daa7f830d5e/419363226_122125853792090894_5249621780110056202_n.jpg)
Знаходиться кабінет на другому поверсі поліклініки в кабінеті 205, прийом проводиться з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00.
Для запису та з додатковими питаннями можна звернутись в реєстратуру за номером 0984287559.
Нагадаємо, що відтепер в КНП ОМР "Обухівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" можна не лише пройти обстеження, розпочав консультативну та оперативну діяльність офтальмолог-хірург.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.