Обухівська лікарня розширює спектр офтальмологічних послуг: тепер ще й оперують
Кандидат медичних наук, діючий член Європейської асоціації катарактальних та рефракційних хірургів Юрій Биць та команда в амбулаторних умовах надають мультиапаратну діагностику зору та проводять оперативні втручання на найсучаснішому обладнанні, - повідомляють на сторінці КНП ОМР "Обухівська БЛІЛ" у фейсбук.
"Надання своєчасної, якісної та доступної медичної допомоги пацієнтам є основним завданням нашого кваліфікованого персоналу. Консультативний прийом проводиться з приводу будь-якої патології ока", -
йдеться в повідомленні.
Пацієнти можуть отримати хірургічне лікування низки хвороб ока, які потребують хірургічного втручання, зокрема:
катаракти,
глаукоми,
рефракційних змін,
новоутворень зорового аналізатора.
Зазначається, що стандартне оперативне втручання займає 5-10 хвилин, після чого за кілька днів пацієнт може отримати очікувану гостроту зору.
"Ми надаємо нашим пацієнтам лікувальні рекомендації за найновішими протоколами, що рекомендовані AAO (American Academy of Ophthalmology) та EAO (The European Academy of Ophthalmology), МОЗ США, Канади, Австралії та Великобританії", -
зазначають медики.
А головне:
Без вікових обмежень.
Новітнє обладнання.
Безболісно (крапельна анестезія).
Американські та канадські протоколи лікування.
Якісно (повернення зору в день операції).
Швидко та надійно.
Ефективно (уже за годину можна йти додому).
Перевіряти зір офтальмологи рекомендують і дорослим, і дітям: це допоможе вчасно виявити порушення зору, що виникають на ранніх стадіях хвороби і максимально підтримати якість зору.
При проходженні діагности зору лікар перевіряє гостроту зору, вимірює внутрішньочний тиск, оглядає очне дно.
Коли дітям потрібен огляд офтальмолога
Перший офтальмологічний огляд дитині проводять ще в пологовому будинку. Якщо все добре, надалі дитину потрібно показати офтальмологу у:
1-2 місяці;
2 роки;
3 роки;
6 років.
Коли рекомендується проходити огляд офтальмолога дорослим:
Молодь і люди середнього віку мають проходити профілактичні огляди не рідше 1 разу на рік. Ця група населення найбільше схильна до розвитку порушень зору, особливо студенти, офісні співробітники, люди, чия професія пов'язана з шкідливим виробництвом.
Після 40 років збільшується ризик розвитку катаракти, далекозорості та інших вікових змін зору. Тому відвідувати офтальмолога рекомендується 1-2 рази на рік.
Позапланово пройти огляд офтальмолога потрібно при наступних симптомах:
погіршення зору на близькій або далекій відстані;
помутніння в очах після пробудження;
зниження чіткості зору ввечері, з настанням сутінків;
поява розмитого контуру або кольорових кіл навколо предметів, джерел світла;
миготіння «мушок»;
звуження поля зору;
біль в оці або поруч;
часте почервоніння очей;
почервоніння та набряк повік;
сухість, свербіж або печіння очей;
сльозоточивість;
реакція на світло;
почуття розпирання в оці;
запалення очей (почервоніння, сльозоточивість, «закисання» тощо);
часті головні болі;
травми очей, потрапляння сторонніх предметів в очі тощо.
Ці симптоми можуть з'являтися при різних захворюваннях очей, в тому числі глаукомі та катаракті. На початкових стадіях патології можуть розвиватися непомітно, тому так важливо регулярно проходити профілактичні огляди та звертатися до окуліста навіть при появі незначних проблем з очима.
Нагадаємо, лікарі "Охматдиту" безкоштовно перевіряють здоров'я дітей. Проєкт "Скарбничка здоров’я" є унікальним, бо надає можливість обстежувати дітей під час війни та вносити дані в електронну базу. Отримати допомогу від кращих лікарів можна у рідному місті. На сьогодні вже обстежено 12 тисяч дітей починаючи з травня 2022 року. Чекап можуть пройти усі охочі, але у першу чергу програма розрахована на дітей з малозабезпечених родин та з особливостями розвитку.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.