Новини
Новини світу

В обхід Кримського моста росіяни будують залізницю, щоб забезпечити логістику (ВІДЕО)

Забезпечують логістичний вузол, який не залежатиме від Кримського мосту.

Росія продовжує будувати залізницю, щоб забезпечити логістику в обхід Кримського мосту. Темпи будівництва чималі, адже вже готові не лише переїзди, а навіть подекуди проклали шпали.

Про це написав радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. Також відео будівництва поширюється у мережі.

Зазначається, що колію, яка проходить через окуповані території України до Криму, можуть приєднати до залізниці "‎Бердянськ – Токмак" або до напрямку "Маріуполь-Волноваха-Донецьк".

"Стан будівництва залізниці на північному сході від Маріуполя візуально виглядає так. Вже готов не лише переїзди та по більшості на перегоні від Іловайська до Гранітного прокладено шпали".

Він зазначає, що неподалік росіяни будують розвилку безпосередньо на південь в бік Маріуполя.

"Тобто, в разі неуспіху з мостом біля Гранітного, підуть більш складним шляхом прямого протягування гілки в Маріуполь, а там через Маріуполь (Сартана) сортировочна вріжуться в залізницю Маріуполь-Волноваха-Донецьк".

На його думку, цей резервний шлях постачання по закінченню будівництва легко трансформується в основний з урахуванням наявності порту та великих сортувальних станцій в Маріуполі.

Нагадаємо, за два роки великої війни Сили оборони знищили 340 російських літаків та 325 вертольотів. Також військові відмінусували 1905 ракет, 4844 ударних дронів та 7660 БпЛА оперативно-тактичного рівня.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.