В "Київобленерго" похвалилися сплаченими податками
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/oblenergo.jpg)
За перше півріччя 2019 року підприємство сплатило 265 мільйонів гривень податків до держбюджету.
"Платити податки - обов'язок кожної компанії та громадянина. Ми ведемо свій бізнес чесно і прозоро. Своєчасно сплачені податки - це наш внесок у розвиток країни та регіону", - похвалилась компанія на сторінці у Facebook.
У "Київобленерго" повідомили, що сума сплаченого податку за 2019 рік становить 265 мільйонів гривень, що на 104 мільйони перевищує суму за той самий проміжок часу у 2018 році.
Тим часом жителі Крюківщини нарікають на "Київобленерго" через постійні відключення світла.