Ірпінь
Події

В Ірпені за 1,5 мільйона гривень встановлять нові світлофори

Світлофорний об’єкт мають встановити на перетині вулиць Університетської та Київської.

В Ірпені за 1,5 мільйона гривень встановлять нові світлофори - зображення
Фото: pixabay

Згідно з даними електронної системи публічних закупівель ProZorro, виконавчий комітет Ірпінської міської ради уклав договір на будівництво світлофорного об'єкта у місті за майже 1,5 мільйона гривень. До цієї суми входять розробка проєкту та самі роботи.

16 світлофорів на 6 металевих опорах мають вже навесні встановити на перетині вулиць Університетська та Київська. Виконувати роботи буде ТОВ "Комплексні інженерні системи".

В Ірпені за 1,5 мільйона гривень встановлять нові світлофори - зображення

Тож до травня 2022 року ТОВ "Комплексні інженерні системи" повинно встановити 6 металевих опор, прокласти до них кабелі, встановити 16 світлофорів та 10 світильників, а також виконати пусконалагоджувальні роботи системи автоматизованого керування дорожнім рухом.

Нагадаємо, в Ірпені цього року розпочнеться реконструкція спортивної школи. Ірпінська ДЮСШ була включена до переліку об'єктів програми "Велике будівництво".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.