Бородянка
Російсько-Українська війна
Відбудова регіону

В Бородянці відбудують 4 багатоповерхівки, понівечені окупантами

Головна вулиця Бородянки, яка так і називається — Центральна, була зруйнована практично вщент.

В Бородянці відбудують 4 багатоповерхівки, понівечені окупантами - зображення

Відбудова чотирьох багатоквартирних будинків у Бородянці відбудеться в ході реалізації проекту Агентства відновлення – за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф. Загалом на Київщині підписали 16 договорів про відбудову понівеченого житла.

Агентство відновлення повідомило, що уклало договори на відбудову таких житлових будинків у Бородянці: по вул. Центральна, 425-б, вул. Центральна, 308, вул. Паркова, 2, вул. Семашка, 4.

Руйнувань або пошкоджень в Бородянці, розташованій за 50 км від Києва, зазнали близько 2 тисяч будівель – практично всі, що були в місті, нагадують в Агентстві відновлення:

“Це один із тих населених пунктів Київської області, що найбільше постраждали від жорстокості російської армії. Тут на початку повномасштабного вторгнення тривали бої, містечко постійно обстрілювали з різних видів зброї. Головна вулиця Бородянки, яка так і називається — Центральна, була зруйнована практично вщент”.

Нагадаємо, що стало відомо хто профінансує будівництво школи з садком у Бучі вартістю 18 млн євро.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.