Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль
Здоров'я
Новини світу

В аеропорту Бориспіль розпочнеться температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах з Китаю


Відповідну інформацію опублікували у Міністерстві охорони здоров'я України.

"З 26 січня (найближчий плановий авіарейс з Китаю) в аеропорту Бориспіль розпочнеться температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах з Китаю. Фахівці санітарно-карантинного підрозділу вже підготовлені та укомплектовані інфрачервоними термометрами".

Також у міністерстві зазначили, що сьогодні World Health Organization (WHO) оновила рекомендації щодо скринінгу на пунктах в’їзду в країни, в яких ще не було зафіксовано передачі нового коронавірусу.

Попередній досвід ВООЗ показував, що запровадження скринінгутемператури тіла для виявлення потенційних підозрілих випадків коронавірусу вимагав значних інвестицій та не був достатньо ефективним. Однак, під час спалаху коронавірусу 2019-nCoV більшість випадків хвороби в аеропортах було виявлено саме завдяки температурному скринінгу. Такий метод значно знижує ризик занесення збудника хвороби в країну.

Для мінімізації ризику інфікування коронавірусом ВООЗ рекомендує звичайні методи профілактики ГРВІ.

Нагадаємо, що 13 міст Китаю, у тому числі міста Ухань, Ечжоу і Еньші, зачинені на карантин. В Ухані не ходять автобуси, пороми і метро, скасовані авіарейси, на дорогах стоять блокпости. У зв’язку з цим в аптеках міста закінчуються запаси медикаментів, а в лікарнях багато людей з нервовими розладами.

Головні симптоми хвороби такі: лихоманка, сухий кашель, за тиждень виникає задишка.