#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Довкілля
Україна-суспільство

Уряд назвав небезпечні породи собак

10.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

Власники більш ніж 50-ти порід собак мають укласти договір обов'язкового страхування відповідальності за шкоду, яка може бути завдана третім особам.

pixabay.com

Про це йдеться в матеріалах засідання Кабінету міністрів України.

Кабінет міністрів затвердив перелік небезпечних порід собак, до якого увійшли середньоазіатська, голландська та кавказька вівчарки, бульмастиф, ірландський вовкодав, доберман, англійський та тибетський мастифи, московська сторожова, американский піт-бультер’єр, ротвейлер, американський стафордширський тер’єр, а також метиси всіх порід у переліку.

Загалом небезпечними в Україні вважатимуть понад 50 порід, власників яких будуть забов’язані застрахувати відповідальність за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам.

Як повідомляв «Погляд», відучора в Україні набув чинності нові штрафи за вигул собак без намордників.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.