#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство
Світ-суспільство

Україну внесли до списку країн, які порушують права інтелектуальної власності

10.01.2020 0 Оксана Кириленко 0

Порушення права інтелектуальної власності завдають шкоду економічним інтересам Євросоюзу.

Доповідь Єврокомісії щодо захисту та забезпечення прав інтелектуальної власності у третіх країнах оприлюднили на офіційному сайті установи.

Україну внесли до країн другого пріоритету. У цьому списку також перебувають Індія, Індонезія, Росія та Туреччина. За кількістю порушень інтелектуальної власності та їх наслідками вона поступається лише Китаю, який посідає першу позицію.


"У цих країнах виявили серйозні системні проблеми у сфері захисту та дотримання прав інтелектуальної власності, що спричиняє суттєву шкоду для бізнесу Євросоюзу. У порівнянні з попередньою доповіддю, ці країни не мали прогресу, або продемонстрували лише обмежений прогрес у вирішенні цих занепокоєнь", — йдеться в документі.

Також в ЄС зазначають, що в Україні є проблеми з законодавчим захистом інтелектуального права, механізмами реєстрації торговельних марок, а також транзитом контрафактної та піратської продукції на ринки Євросоюзу. Водночас Єврокомісія відзначила ухвалення Верховною Радою закону про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права та суміжних прав у травні 2018 року.